Jump to content

Photo

Ranked.Ro # Cautam Staff

• Please log in to reply
1 reply to this topic

#1 sad people are bad

sad people are bad

Newbie

• Members
  • Pip
  • 2 posts

Posted 04 November 2014 - 07:45 PM

Sunt fondatorul unei comunitati si caut personal 

Caut membrii care sa integreze urmatoarele echipe ce le voi creea:

STAFF (moderator, super-mod)
Creative Team( gfx, photoshop)
Organizatori (pentru competitiile organizate de noi, dota2, league of legends, world of tanks s.a.m.d)

Obiectiv:

Vreau sa creez o comunitate cat mai unica si inovativa , cu un staff dynamic alcatuit din oameni ce pot lucra in echipa ce sunt seriosi si creativi ce isi pot depasii limitele!

Despre Comunitate:

O familie de oameni , acesta este mottoul nostru dar si secretului nostru pentru o comunitate unica si dynamica
Nu suntem o comunitate care sa cada prea curand, singurul lucru care ne impiedica deocamdata sa urcam mai sus, este activitatea, comunitatea este noua, eu am pierdut o adresa de yahoo pe care aveam multi cunoscuti in domeniu, dispusi sa ajute, daca nu se intampla asta nu mai eram in impasul de acum

Varsta minima de 16 ani ! Nu conteaza ce skill aveti sau cat de avansati sunteti !

Pentru cei interesati dati add la id de Yahoo! Messenger: [email protected] si intrati pe ranked.ro pentru a va face o parere !

• 1

#2 ReborN

ReborN

Newbie

• Members
  • Pip
  • 2 posts

Posted 26 August 2016 - 11:52 PM

Sunt interesat, 

din moment ce mess-ul e la pamant in momentul de fata eu iti las adresa mea de skype: krossfire82 caut o comunitate care are nevoie de ajutor in a gasi staff / servere / etc. Mai multe detalii putem vorbii in privat sau chiar pe forum.. am observat ca IP.Board-ul nu este pus pe forum , dar site-ul merge deci eu cred ca inca vrei sa mai faci ceva.

• 0

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users