Jump to content

Photo
- - - - -

Pt Salmus

• This topic is locked This topic is locked
3 replies to this topic

#1 mANCw

mANCw

Newbie

• Members
  • Pip
  • 2 posts

Posted 08 December 2013 - 11:52 AM

Buna ziua , intampin si eu o problema cu resellerii vostri , referitor la indungi.ro , achizitionez server de war eac  on de la ei si le dau ticket pt activare eac si astept foarte mult sa imi raspunda la un ticket , dupa cateva zile daca ei nu iti ofera nici un raspuns inchid ticketul ..ce este de facut ? sa ne luam batjocora pe banii nostri nu cred ca este asa convenabil...parerea mea este sa faceti ceva in legatura cu chestiile astea ... O zi buna

• 0

#2 Salmus

Salmus

Administrator Dep. Hosting

• Administrators
  • 715 posts
  • LocationBucuresti

Posted 08 December 2013 - 08:33 PM

Din cate-mi aduc aminte, la comenzile de war indungi eac-ul e un bonus care este atribuit de comunitate in limita unor sloturi disponibile pentru cei care bifeaza ca doresc acest lucru, serviciul pentru care platesti insa este prestat la valoarea sa nominala. Batjocura ? Mi se pare totusi putin cam tras de par ... serviciul iti este prestat. 

#3 mANCw

mANCw

Newbie

• Members
  • Pip
  • 2 posts

Posted 08 December 2013 - 11:03 PM

Din cate-mi aduc aminte, la comenzile de war indungi eac-ul e un bonus care este atribuit de comunitate in limita unor sloturi disponibile pentru cei care bifeaza ca doresc acest lucru, serviciul pentru care platesti insa este prestat la valoarea sa nominala. Batjocura ? Mi se pare totusi putin cam tras de par ... serviciul iti este prestat. 

Da am inteles pt cei ce bifeaza , dar am trimis ticket si mi s-a spus ca pot activa licenta si daca doresc . acum o dam la intors?

• 0

#4 Salmus

Salmus

Administrator Dep. Hosting

• Administrators
  • 715 posts
  • LocationBucuresti

Posted 09 December 2013 - 12:49 AM

Cred ca ti-am raspuns la intrebare deja, thread inchis. 

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users