Jump to content

Photo
- - - - -

Modalitate plata

• Please log in to reply
7 replies to this topic

#1 SAlin

SAlin

Newbie

• Members
  • Pip
  • 6 posts

Posted 10 April 2013 - 10:55 PM

Am observat tarziu ca este forum de suport. am trimis aceasta intrebare si pe [email protected] ..

Am o intrebare. AS dorii sa achizitionez de la dumneavoastra serviciul de Server war 1.6 + eac cu abonament Semianual.

As dori sa va intreb cum trebuie sa procedez. Nu am card . Astfel singura modalitate ar fi sa virez bani intr-un cont. Am vazut ca se poate la BRD si OTP.

Eu implinesc 18 ani abea in 17 Mai dar am deja buletinul schimbat pentru 18 ani (aveam nevoie la scoala de soferi) si as vrea sa stiu daca pot depune bani in cont la una din cele 2 banci.

Si care ar fi pasii de urmat apoi? Cum dovedesc ca am virat banii in cont!

Multumesc anticipat pt detalii!
  • 0

#2 Salmus

Salmus

Administrator Dep. Hosting

• Administrators
  • 715 posts
  • LocationBucuresti

Posted 10 April 2013 - 11:09 PM

Inainte de toate se face o comanda (si implicit cont - daca nu ai unul deja) > www.krond.org
In baza facturii fiscale emise te poti prezenta la banca pentru achitarea acesteia, varsta nu conteaza (avem cumparatori prin transfer bancar si de 15 ani) - important e sa ai buletin!

Confirmarea se face cu un foto/scan al chitantei trimis catre [email protected], insa daca numele de pe comanda coincide cu cel ce a facut plata nu va fi nevoie iar aceasta va fi confirmata automat.

#3 SAlin

SAlin

Newbie

• Members
  • Pip
  • 6 posts

Posted 11 April 2013 - 04:00 PM

Si in decurs de cat timp de la emiterea facturii trebuie sa platesc?:)
  • 0

#4 Salmus

Salmus

• Administrators
  • 715 posts
  • LocationBucuresti

Posted 11 April 2013 - 08:26 PM

Trei zile calendaristice.

#5 SAlin

SAlin

Newbie

• Members
  • Pip
  • 6 posts

Posted 12 April 2013 - 10:36 AM

Si daca in decurs de 3 zile nu reusesc sa efectuez plata ce se intampla? se anuleaza comanda sau primesc vreo sanctiune?
  • 0

#6 Salmus

Salmus

• Administrators
  • 715 posts
  • LocationBucuresti

Posted 12 April 2013 - 07:48 PM

Se anuleaza comanda, nu sanctionam pe nimeni de nimic.
Mergem pe politica: serviciu neachitat = serviciu neprestat ... sanctiunile nu sunt puse in discutie.

#7 SAlin

SAlin

Newbie

• Members
  • Pip
  • 6 posts

Posted 17 April 2013 - 11:27 AM

Cum procedez daca merg la Brd sa achit? Scot factura la imprimanta si e suficiwnt sa merg cu ea la brd? Am nevoie de un raspuns rapid.. multumesc
  • 0

#8 WinD

WinD

Advanced Member

• Members
  • PipPipPip
  • 548 posts
  • LocationConstanta

Posted 06 May 2013 - 10:16 PM

Cum procedez daca merg la Brd sa achit? Scot factura la imprimanta si e suficiwnt sa merg cu ea la brd? Am nevoie de un raspuns rapid.. multumesc

Cei de la BRD iti vor da o chitanta, faci o poza la acea chitanta si o trimiti la adresa de mail [email protected]
  • 0

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users